Solicită Invitație

Accesul la eveniment se face doar pe bază de invitație.
Directorii și managerii grădinițelor publice pot primi o invitație în mod gratuit prin completarea formularului de înscriere.

Înscriere Directori

• Invitație pentru 1 director;
  • Acces la conferință;
  • Pachet materiale;
  • Welcome coffee & break + Prânz de networking
  • Diplomă de participare

*Locurile sunt limitate

Pentru educatori și profesori

Evenimentul de pe 15 februarie vizează exclusiv directorii și cadrele didactice din grădinițele publice. Pentru că evenimentul Grădinița 2.0 să fie accesibil acelor manageri inspirați și profesori dedicați care chiar au nevoie de el și apreciază conținutul pe care îl oferă, ne-am străduit să îl organizăm fară o taxă de participare. Adică gratuit.

Transformările durabile se obțin în echipă.

De aceea te încurajăm să te înscrii la conferința Grădinița 2.0 împreună cu unul sau chiar mai mulți dintre colegii tăi!

Înscriere Educatori

• Invitație pentru 2-5 educatori;
  • Acces la conferință;
  • Pachet materiale;
  • Welcome coffee & break
  • Prânz de networking
  • Diplomă de participare pentru fiecare

Telefon: 0747 247 315 (Tudor - Sales Manager)

Adresa: Calea Plevnei 46-48, Bucuresti, Romania

Ne pasă de educația copiilor din întreaga lume și de aceea am creat o platformă dedicată comunicării dintre educatori și părinți, disponibilă în limbă română și adaptabilă nevoilor grădiniței tale.