Q&A - Sesiune Interactiva

Ești educator sau director de grădiniță și ai o întrebare interesantă pentru speakerii noștri?

Pune întrebarea ta aici și îi poți afla răspunsul chiar sâmbătă, 15 februarie 2020, la conferința GRĂDINIȚA 2.0 - Educația timpurie, familia și comunitatea, în cadrul panelului de întrebări și răspunsuri cu Oana Moșoiu, Elena Lotrean și Oana Moraru.

Cele mai bune 3 întrebări vor fi premiate cu o invitație la eveniment.

Notă informativă date personale

Kinderpedia SRL prelucrează datele cu caracter personal furnizate de dumneavoastră prin acest formular în scopul informării cu privire la evenimentele organizate. Informațiile înregistrate sunt destinate utilizării de către operator și nu sunt comunicate niciunui terț. Completarea acestui formular și aderarea la comunitate reprezintă acceptul dumneavoastră pentru prelucrarea datelor cu caracter personal de către Kinderpedia SRL. Conform Legii nr 677/2001, beneficiați de dreptul de acces, de intervenție asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodată, aveți dreptul să vă opuneți prelucrării datelor personale care vă privesc și să solicitați ștergerea datelor. Pentru exercitarea acestor drepturi, vă rugăm să transmiteți un e-mail la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.. De asemenea, vă este recunoscut dreptul de a vă adresa justiției. Datele dumneavoastră nu vor fi transferate ulterior vreunui terț, fie acesta din România sau din străinătate.